100% filtrační systém

100% filtrační systém

Unikátní 100% filtrační systém IQue Pure

 

Vířivky mají různé filtrační systémy. IQue však jako jediná firma používá unikátní duální systém filtrace, v rámci kterého se filtruje voda na povrchu i na dně vířivky. Čištění je tak velmi účinné. Jeho efektivita dosahuje 100 %. Systém čistí vířivku každý 5 - 6 minut, přičemž interval si můžete nastavit.

Filtrační systém IQue Pure je vybavený výkonnou filtrační pumpou, díky které výrazně snížíte své náklady na filtraci. Potěší vás i tiché chod pumpy.


Dvojitá filtrace je určená pro vířivky Platinum a Diamond. Nejdříve se před filtrační pastí zachytí větší objekty a poté prochází voda do skimmeru a přes micro filtry. Výsledkem je 100% filtrace. Mějte i vy jistotu dokonale vyčištěné vody. 

Jak fungují ostatní filtrace

Klasické filtrace, se kterými se můžete setkat u jiných firem, filtrují pouze svrchní vodu, což znamená, že více než polovina vody není čištěná. U vířivek s těmito filtracemi je nutné častěji přistupovat k celkovému čištění zařízení. Proto se unikátní 100% filtrační systém IQue Pure vyplatí ve všech ohledech.