• Ique Trinidad

  Ique Trinidad


  Kapacita 3-5 OSOB
  89 výkonných trysek
  Rozměr 220 x 220 x 96 cm
   
   
  ŠVÉDSKÁ KVALITA
   
  cena bez DPH od 169 900 Kč


Ique Trinidad

Užívejte si klidných a ničím nerušených chvil ve vířivce Ique Trinidad. Je určená pro 3 - 5 osob. Nejenže si odpočinete a uvolníte se při zvuku vodopádu, ale vliv má i na psychické zdraví člověka. K příjemné relaxaci přispívají i pohodlná sedátka a další vybavení vířivé vany.Ique TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque TrinidadIque Trinidad
TECHNICKÉ VYBAVENÍ
Celkový počet trysek
89 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet autorotačních trysek
6 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet bodových trysek 5"
5 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet 14 bodových masážních trysek
6 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet přímých trysek
68 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet vzduchových trysek Air Bubllers
10 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Ergonomická lehátka
1 MÍSTO K LEŽENÍ
Terapeutická sedátka
4 MÍSTA K SEZENÍ
Intuitivní ovládací systém
Balboa control unit
Ique construction
Kvalitní švédské konstrukce
Venkovní izolace - triple insulation
3-VRSTVY PRO DOKONALOU IZOLACI
Izolace podlahy - triple insulation
3-VRSTVY PRO DOKONALOU IZOLACI
Podsvícený vodopád
NASTAVITELNÝ VODOPÁD
LED osvětlení
16 LED DIOD + HLAVNÍ SVĚTLO
Americký akryl
ARISTECH ACRYLICS
Audio systém Wipod
VODĚODOLNÝ AUDIO SYSTÉM
Jedinečný systém filtrace
100% ČISTOTA
Napájení vířivky
230-400 V

Švédská kvalita
Švédská kvalita

Švédská kvalita

Koupíte-li si vířivku Ique, budete mít jistotu švédské kvality a možná sami dobře víte, že severské země jsou známé svou precizností a smyslem pro kvalitu.

Firma pochází z města Helsingborg. Snoubí vysokou kvalitu celku i jednotlivých součástí vířivky a nadstandardní výbavu, ve které nechybí systém MicroSilk®, chromoterapie ani jedinečný audio systém.

Trojitá izolace

Ušetříte za energii díky trojité izolaci vířivky

Při koupi vířivky je na místě zajímat se i o energetickou spotřebu. V opačném případě by se vám provoz zařízení mohl značně prodražit. Vysokých nákladů se nemusíte obávat, vyberete-li si vířivku Ique.

Energetická úspora je značná díky kvalitní termální izolaci spočívající v odrazu tepla a odvodu studeného vzduchu. Jde o jedinečnou technologii, jež vynalezla NASA pro skafandry. Své uplatnění má i ve vířivkách.

Trojitá izolace
Ique Trinidad
Ique Trinidad

Jedinečná hydromasáž a maximální pohodlí

Ať už si vyberete jakoukoliv vířivku Ique, získáte k ní nadstandardní výbavu. Každou venkovní vířivku dostanete automaticky s vysoce odolným izolačním krytem a se schůdky.

Instalace vířivé vany je vždy zdarma. Zajišťují ji naši vyškolení pracovníci. Máte-li jakékoliv technické dotazy k instalaci vířivé vany či stavební přípravě před instalací, kontaktuje naše servisní oddělení: 776 55 66 22.

Audio systém

Užívejte si relaxace s hudbou

K příjemnému odpočinku patří i hudba, ať už relaxační či jakákoliv, kterou máte rádi. Dopřeje vám ji WiPod, unikátní voděodolný audio systém podporující MP3 i FM. Vyznačuje se odolnou konstrukcí, elegantním designem a samozřejmě je plně přizpůsobený náročnému prostředí spa. WiPod si oblíbíte i díky jednoduchému uživatelskému prostředí.

WiPod je možné propojit pomocí Bluetooth či Aux s iPhonem, iPodem či jiným zařízením. Užívejte si své relaxace ve vířivce se vším všudy.

Audio systém
100% Čistota
100% Čistota

100% čistota ve vaší vířivce

Ique je jediná firma, která používá unikátní systém filtrace zajišťující čištění vody na dně i na povrchu vířivky. Tento duální systém umožňuje 100% vyčištění vířivky. Filtrace se spouští každých 5 - 6 minut.

Systém je vybavený výkonnou filtrační pumpu, která nejenže vířivku vyčistí od všech nečistot, ale zároveň snižuje náklady na filtraci. Pumpa je navíc velmi tichá.

Akryl

Dokonalý povrch vířivek IQUE

Skořepina je jednou z nejdůležitějších součástí vířivky. Proto se od jejího provedení odvíjí celková kvalita zařízení.

U všech vířivek Ique se používá při výrobě americký akryl Aristech mající jedinečné vlastnosti. Mezi ně patří vysoká stálost, snadná zpracovatelnost a dlouholetá životnost.

Použití kvalitního akrylátu je důležité, ale ne jediné kritérium, které musí být splněno, aby měla skořepina hladký povrch bez bublin.

Podstatný je i způsob zpracování. Společnost Ique zpracovává akrylát ve speciální peci využívající nastavitelné tepelné zóny, které jsou upravené speciálně pro danou vířivku. S touto speciální technikou výrobce docílí dokonalé hladké skořepiny.

Akryl
Trysky
Trysky

Trysky pro kvalitní hydromasáž

O kvalitě vířivky mimo jiné vypovídají trysky. I kdyby všechny jiné součástí byly dokonalé, bez vhodných trysek správného efektu hydromasáže nedosáhnete.

Lidé se snaží vybírat si vířivky s co nejvíce tryskami. Neplatí však, že jen jejich počet ovlivňuje celkovou kvalitu. Soustřeďte se i na jejich rozmístění, typ a uchycení.

V tomto ohledu vířivky Ique předčí výrobky jiných firem. Jejich trysky jsou totiž uchycené bez pomoci silikonu. Díky tomu jsou stabilnější a nedojde k prosakování vody. Jsou tak bezpečnější a navíc okolí trysky zůstává čisté. Bezsilikonová technologie trysek má pozitivní vliv na jejich životnost.

 

Nezapomínejte na to, že jen, když budou trysky správně umístěné a uchycené, mohou působit na organismus tak, abyste skutečně pociťovali účinky, které má hydromasáž přinášet - odstranění bolesti hlavy, nespavosti, malátnosti a chronické únavy.

cena bez DPH od 169 900 Kč Ique Trinidad Finální cena se odvíjí od primárního vybavení vířivky a individuálních požadavků zákazníka.