• IQue Eden

  IQue Eden


  Kapacita 3-5 OSOB
  70 výkonných trysek
  Rozměr 229 x 229 x 96 cm
   
   
  ŠVÉDSKÁ KVALITA
   
  cena bez DPH od 224 900 Kč


IQue Eden

IQue Eden

Máte dostatek prostoru pro luxusní vířivku pro 3 - 5 osob? Zvažte IQue Eden. Jde o kvalitní vířivku, která patří mezi ty nejlepší. Bude vám vyhovovat svým praktickým rozvržením lehátek, luxusním designem a samozřejmě kvalitní technologií. Oceníte i jedinečné trysky, díky kterým si hydromasáž naplno užijete. Ve vířivce IQue Eden může relaxovat celá rodina, nebo si pozvete přátele?IQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue EdenIQue Eden
TECHNICKÉ VYBAVENÍ
Celkový počet trysek
70 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet autorotačních trysek
6 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet bodových trysek 5"
6 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet 14 bodových masážních trysek
7 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet přímých trysek
41 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Počet vzduchových trysek Air Bubblers
10 ks VYSOCE VÝKONNÝCH TRYSEK
Ergonomická lehátka
1 MÍSTO K LEŽENÍ
Terapeutická sedátka
4 MÍSTA K SEZENÍ
Intuitivní ovládací systém
Balboa control unit
IQue construction
Kvalitní švédské konstrukce
Venkovní izolace - triple insulation
3-VRSTVY PRO DOKONALOU IZOLACI
Izolace podlahy - triple insulation
3-VRSTVY PRO DOKONALOU IZOLACI
Podsvícená fontána
VODNÍ FONTÁNA
LED osvětlení
16 LED DIOD + HLAVNÍ SVĚTLO
Americký akryl
ARISTECH ACRYLICS
Audio systém Wipod
VODĚODOLNÝ AUDIO SYSTÉM
Jedinečný systém filtrace
100% ČISTOTA
Napájení vířivky
230-400 V

IQue Eden
IQue Eden

Vířivka s MicroSilk: Ještě intenzivnější hydromasáž

Hydromasáž je jen zlomek toho, co vám luxusní vířivky Eden dopřejí. Ještě intenzivnější prožitek vám umožní jedinečná bublinková terapie MicroSilk. Díky ní se kyslíkaté bublinky dostanou i do nejmenších pórů kůže. Vaše pokožka tak bude okysličená, vláčná a hebká. Více informací o MicroSilk naleznete zde.

Trojitá izolace

Ušetříte za energii díky trojité izolaci vířivky

Při koupi vířivky je na místě zajímat se i o energetickou spotřebu. V opačném případě by se vám provoz zařízení mohl značně prodražit. Vysokých nákladů se nemusíte obávat, vyberete-li si vířivku IQue.

Energetická úspora je značná díky kvalitní termální izolaci spočívající v odrazu tepla a odvodu studeného vzduchu. Jde o jedinečnou technologii, jež vynalezla NASA pro skafandry. Své uplatnění má i ve vířivkách.

Trojitá izolace
Švédská kvalita
Švédská kvalita

Švédská kvalita

Koupíte-li si vířivku IQue, budete mít jistotu švédské kvality a možná sami dobře víte, že severské země jsou známé svou precizností a smyslem pro kvalitu.

Firma pochází z města Helsingborg. Snoubí vysokou kvalitu celku i jednotlivých součástí vířivky a nadstandardní výbavu.

Trysky

Trysky pro kvalitní hydromasáž

O kvalitě vířivky mimo jiné vypovídají trysky. I kdyby všechny jiné součástí byly dokonalé, bez vhodných trysek správného efektu hydromasáže nedosáhnete.

Lidé se snaží vybírat si vířivky s co nejvíce tryskami. Neplatí však, že jen jejich počet ovlivňuje celkovou kvalitu. Soustřeďte se i na jejich rozmístění, typ a uchycení.

V tomto ohledu vířivky IQue předčí výrobky jiných firem. Jejich trysky jsou totiž uchycené bez pomoci silikonu. Díky tomu jsou stabilnější a nedojde k prosakování vody. Jsou tak bezpečnější a navíc okolí trysky zůstává čisté. Bezsilikonová technologie trysek má pozitivní vliv na jejich životnost.

Nezapomínejte na to, že jen, když budou trysky správně umístěné a uchycené, mohou působit na organismus tak, abyste skutečně pociťovali účinky, které má hydromasáž přinášet - odstranění bolesti hlavy, nespavosti, malátnosti a chronické únavy.

Trysky
Akryl
Akryl

Dokonalý povrch vířivek IQUE

Skořepina je jednou z nejdůležitějších součástí vířivky. Proto se od jejího provedení odvíjí celková kvalita zařízení.

U všech vířivek IQue se používá při výrobě americký akryl Aristech mající jedinečné vlastnosti. Mezi ně patří vysoká stálost, snadná zpracovatelnost a dlouholetá životnost.

Použití kvalitního akrylátu je důležité, ale ne jediné kritérium, které musí být splněno, aby měla skořepina hladký povrch bez bublin.

Podstatný je i způsob zpracování. Společnost IQue zpracovává akrylát ve speciální peci využívající nastavitelné tepelné zóny, které jsou upravené speciálně pro danou vířivku. S touto speciální technikou výrobce docílí dokonalé hladké skořepiny.

Audio systém

Užívejte si relaxace s hudbou

K příjemnému odpočinku patří i hudba, ať už relaxační či jakákoliv, kterou máte rádi. Dopřeje vám ji WiPod, unikátní voděodolný audio systém podporující MP3 i FM. Vyznačuje se odolnou konstrukcí, elegantním designem a samozřejmě je plně přizpůsobený náročnému prostředí spa. WiPod si oblíbíte i díky jednoduchému uživatelskému prostředí.

WiPod je možné propojit pomocí Bluetooth či Aux s iPhonem, iPodem či jiným zařízením. Užívejte si své relaxace ve vířivce se vším všudy.

Audio systém
Systém filtrace
Čistota

100% jistota čistoty

IQue je jediná firma, která používá unikátní systém filtrace zajišťující čištění vody na dně i na povrchu vířivky. Tento duální systém umožňuje 100% vyčištění vířivky.

Systém je vybavený výkonnou filtrační pumpu, která nejenže vířivku vyčistí od všech nečistot, ale zároveň snižuje náklady na filtraci. Pumpa je navíc velmi tichá.

Stavební příprava k vířivce IQue Eden


cena bez DPH od 224 900 Kč IQue Eden Finální cena se odvíjí od primárního vybavení vířivky a individuálních požadavků zákazníka.


Nezávazná poptávka