Americký akryl

Americký akryl

O kvalitě vířivky rozhoduje hodně parametrů. Mezi ty nejdůležitější patří i výběr materiálu pro skořepinu. Vyrábí se z akrylátu. Ten se však liší podle firmy, která ho dodává.

Koupíte-li si vířivku IQue, budete mít jistotu kvalitního amerického akrylátu Aristech. Vyznačuje se jedinečnými vlastnostmi, především vysokou stálostí, snadnou zpracovatelností a dlouholetou životností.


Nejde jen o materiál, ale i jeho zpracování a formu. Proto se zajímejte, jak byl akrylát vyrobený. Švédská firma IQue využívá ke zpracování akrylu speciální pec s nastavitelnými tepelnými zónami, jež jsou individuálně upraveny pro danou vířivku. S využitím této speciální technologie dosahuje IQue dokonale hladkých silných stěn. Už při doteku poznáte, že se jedná o skutečnou kvalitu.

Skořepiny vířivek IQue nemají žádné bubliny, praskliny ani hranice. Jsou tak stabilní a dlouho vydrží. Perfektní spojení je zajištěné vyztuženým vinylem. Díky nanášení skleněného vlákna jsou IQue Hot Tub nejsilnějšími vířivkami.

Po vyztužení, vyvrtání, osazení a instalaci přidává IQue pevnou dřevěnou konstrukci, která podporuje vířivku vertikálně i horizontální. Je silnou a odolnou základnou. IQue vířivky patří mezi nejodolnější na světě.

Potěší vás i perfektně tvarovaná lehátka a sedáky, kterými jsou vířivky IQue osazené. Každé sedadlo a lehátko je připevněné individuálně.